Поки батьки ховають загuблих воїнів! Учасники “Ні капітуляціі!” отримують зарплату за новий Майдан. Порошенко при ділі?

0

лава Офісу Президента Андрій Богдан вважає, що акція “Ні – капітуляції”, яка проходить 6 жовтня в Києві, організована за гроші.


На своїй сторінці в Фейсбук глава ОП розмістив фотографії повідомлень, що пропонують гроші за участь в акції “Ні – капітуляції”.

Судячи зі скріншотів, організатори віче платять кожному учаснику 100 гривень за годину. Для охочих заробити більше передбачені надбавки за 10 грн за принесені з собою плакати і наведених людей.

Крім того, організатори написали інструкції з приводу спілкування з представниками ЗМІ. За їхніми словами, учасники віче зобов’язані хвалити Петра Порошенка, “Європейську солідарність” і обурюватися Зеленським, формулою Штайнмайера і капітуляцією.

До скріншотів Богдан додав свій лаконічний коментар: “Скоро хтось дуже переляканий все вкрадене віддасть народу”. Вочевидь, під кимось переляканим мається на увазі Петро Порошенко.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відвідав на Майдані Незалежності віче “Ні капітуляції!” проти “формули Штайнмайера”. Відео Петро Порошенко опублікував на Facebook.

Джерело

Загрузка...