Поліція вже в ресторані! Тищенко приголомшений – це все. Покривати ми його не будемо, здасть мандат..?

0

Голова фракції Слуги народу у Верховній Раді Давид Арахамія прокоментував інформацію Bihus.Info про те, що ресторан нардепа із цієї фракції Миколи Тищенка працював, грубо порушуючи карантин.

Відповідаючи на відповідне запитання в інтерв’ю журналу НВ, Арахамія заявив, що поліція зараз у ресторані Тищенка «в тому числі з ініціативи наших депутатів» і запевнив, що партія не має наміру покривати нардепа.

«У нас точно немає ніякої мети нікого покривати і якщо працював ресторан, то він як його власник повинен понести законне покарання», — заявив голова фракції Слуги народу.

Він також допустив можливість «подвійного покарання» для Тищенка.

«Більше того, якщо факт правопорушення підтвердиться і ресторан працював на виробництво їжі а не просто використовувався для зустрічей, то потрібне подвійне покарання. Не знаю чи можливо це в законному порядку, але він же депутат і значить на це потрібно жорстко відреагувати», — сказав Арахамія.

Нагадаємо, 27 квітня журналісти Bihus.Info опублікували сюжет про те, що ресторан Велюр, який належить Тищенку, продовжує працювати, незважаючи на введений у країні карантин в рамках боротьби з поширенням коронавірусу.

Як сказано в розслідуванні, заклад відкритий для народних депутатів, бізнесменів, екс-чиновників і партнерів олігарха Ігоря Коломойського.

У відповідь Тищенко заявив, що заклад не працює для відвідувачів і на даний момент є «своєрідним штабом», в якому іноді проходять поодинокі зустрічі.

Він запевняє, що у Велюрі зустрічається зі своїми помічниками, які готують «велику програму перетворення Києва».

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я