Понад 4 тисячі! У “Слузі народу” зробили важливу заяву!

0

Держава збільшує допомогу людям, які втратили роботу під час карантину. Так, мінімальний розмір допомоги з безробіття зростає з 650 до 1000 гривень щомісяця, а максимальний – до 4723 гривень.

Для того, аби понад 600 тисяч громадян отримали необхідні кошти, з Фонду COVID-19 виділять 6 мільярдів гривень. Відповідну постанову уряду сьогодні на своєму засіданні погодив Комітет з питань бюджету.

На що підуть гроші:
 4,7 мільярда гривень на безповоротній основі (видатки споживання) – для виплати допомоги з часткового безробіття на період карантину;

 1,27 мільярда гривень на поворотній основі (надання кредитів) – для виплати допомоги з безробіття (фінансова допомога з бюджету на поворотній основі відповідно до вимог статті 2 Бюджетного кодексу України визначається як кредитування бюджету).

«Маємо пам’ятати, що умови карантину, а також, як результат, суттєве скорочення кількості вакансій ускладнюють працевлаштування безробітних. Саме тому ми маємо всіма силами допомагати тим, хто залишився без роботи під час карантину і до карантину», – наголосив голова комітету Юрій Арістов.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я