Порошенко: бажаю Зеленському успіху в Парижі, єдине прошу – не лишатися з Путіним один на один

0

П’ятий президент України Петро Порошенко у своїй аналітиці для «Української правди» на правах одного з глав держав, які стояли біля витоків створення «Нормандського формату», публічно поділився порадами президенту Володимиру Зеленському перед дуже важливою поїздкою в Париж 9 грудня.

За словами Порошенка, головна порада від нього Зеленському – не намагатися домовитися з Путіним один на один. Зустріч тет-а-тет з російським президентом, якій марять в Офісі президента, ні до чого хорошого для України не призведе, впевнений Порошенко. Путін – це людина, яка не просто відстоює свої геополітичні інтереси, це людина, яка несамовито ненавидить Україну і все, що з нею пов’язано.

Тому краще буде, якщо вести діалог з Путіним в присутності інших лідерів «Нормандського формату».

Президент відзначає, Зеленському також не варто вірити на слово Путіну після фрази «ми раніше досягли домовленостей».

У дипломатії необхідно, по-перше, все перевіряти, по-друге, трактувати домовленості так, як це вигідно Україні.

Порошенко попереджає Зеленського, що Путін буде маніпулювати фактами, щоб в очах західних партнерів зробити винною Київ в конфлікті на сході України. тому тут потрібно чітко і строго апелювати Москві, не даючи утвердиться брехні.

Також Порошенко вважає, що не буде зайвим, якщо Зеленський візьме з собою на зустріч в Париж російські військові квитки так званих російських відпускників, численні фото та відеодокументи, що підтверджують присутність російських військ в Україні.

Це точно буде не зайвим.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я