Портников назвав дві кризи, з якими зіткнеться Україна в 2020 році!

0

Політолог і блогер Віталій Портников прогнозує в наступному 2020 року досить серйозна криза у відносинах з Росією, тому що Путін спробує не відтягує повернення України в орбіту свого впливу, пише replyua.net.

Наступний рік в цьому плані повинен стати вирішальним – президент Зеленський або по-хорошому повинен виконати вимогу Путіна, який тиск і ескалація конфлікту на сході буде посилюватися.

За словами Портнікова, в 2020 році також Україну чекає економічна криза. Знову-таки, тут не обійдеться без участі Росії, яка буде докладати всі свої зусилля для того, щоб ця криза відбувся. Будуть проблеми з економікою на інструментальному рівні. У нас вже є дуже серйозна небезпека з тим, що вже збудована піраміда державних зобов’язань.

Публіцист зазначив, в той момент, коли припинитися приплив валюти в країну ми можемо зустрітися з дуже серйозною кризою в економіці. При тому, що високий курс гривні створив дуже високі проблеми для більшої частини української промисловості. В результаті люди не будуть сприймати проблеми в економіці, що виллється в «соціальний вибух».

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я