“Повністю закрили заклад! Луценко пафосно відсвяткував свій ювілей! Гості прибували таємно!

0

Журналістам «Схемам» вдалось знайти місце, де цієї суботи святкував своє 55-річчя Юрій Луценко.

Ексгенпрокурор винайняв італійський ресторан Vino e Cucina у центрі столиці, який повністю закрили для нього від інших відвідувачів (чого цей заклад, як нам там сказали, зазвичай не робить).

Ресторан належить Михайлу Бейліну, столичному бізнесмену, в минулому – раднику глави АП Бориса Ложкіна, нині – фігуранту кримінальної справи НАБУ/САП (Бейліна підозрюють в участі в корупційній схемі на Укрзалізниці, якою було нанесено збитків мінімум на 20 мільйонів гривень).

Хто ж прийшов привітати VIP-іменинника?

Гостей свята зафільмував Mykhailo Tkach та оператори «Схем».

В першу чергу публікуємо самих «прокурорських».
Так, ми помітили, що серед візитерів свята Юрія Луценка – ціла низка його колишніх підлеглих. Дехто з них і досі працює в прокуратурі, і навіть, схоже, планує пройти переатестацію, щоб залишитись працювати в органах.

Серед тих, кого вдалось впізнати:

– донедавна прокурор Києва Роман Говда,

– екскерівник Генінспекції Генпрокуратури Володимир Уваров,

– колишній начальник управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях ГПУ В‘ячеслав Свірець,

– ексначальник департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генпрокуратури Костянтин Моргун,

– колишній начальник департаменту підтримання державного обвинувачення та представництва інтересів громадянина або держави в судах ГПУ Сергій Тимченко.

– Валерій Романов, який до вересня цього року очолював прокуратуру Запорізької області, а в листопаді отримав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Запорізької області.

У коментарях українці уже встигли відреагувати на пафосне святкування ювілею колишнього генпрокурора.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я