Правники попереджали, чим закінчяться внутрішні санкції! Позбавлений громадянства “контрабандист” подав до суду на Зеленського, СБУ та РНБО!

0

Підприємець Олександр Єрімічук просить суд скасувати санкції, під які він потрапив через можливу причетність до контрабанди, повідомляють Патріоти України з посиланням на розклад судових засідань

Деталі: Єрімічук звернувся до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду, який має повноваження переглядати укази президента.

Відповідачем вказаний Володимир Зеленський. Третіми особами – Рада нацбезпеки і оборони та Служба безпеки України.

Єрімічук просить визнати протиправним та скасувати указа президента №140/2021, виданий 03 квітня 2021 року.

Цим указом Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо осіб, яких назвали “топ-десяткою української контрабанди”.

ВС призначив склад суду, який буде слухати справу, наразі в ній ще немає рішень.

Олександр Єрімічук значиться керівником кількох підприємств у Чернівцях, що займаються або займались раніше будівництвом і торгівлею.

Що було раніше: Інший бізнесмен, Вадим Альперін, який теж потрапив під санкції, звернувся до суду через відібране громадянство. Він судиться з Державною міграційною службою, яка готувала документи для позбавлення паспорту.

Передісторія:

  • 2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції “проти топ-десятки української контрабанди”. 21 квітня ОП оприлюднив указ про застосування санкції щодо ще 13 осіб.
  • Після цього від роботи відсторонили понад 100 працівників Держмитслужби, серед яких – 17 керівники митниць і митних постів.
  • Трьох осіб зі списку “контрабандистів”, зокрема, Альперіна, президент Володимир Зеленський позбавив українського громадянства.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я