Президент підписав надважливий законопроект!

0

Президент України Володимир Зеленський у вівторок підписав закон про ліквідацію схем в сфері оцінки нерухомості (законопроект 2047-д). Відповідна інформація міститься на сайті парламенту.

Нагадаємо, 12 грудня парламент розблокував підписання проекту закону 2047-д “Про внесення змін до Податкового кодексу України про ліквідацію корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості і прозорості реалізації майна”. Тоді документ підписав спікер парламенту Дмитро Разумков і його направили на підпис президенту, передає segodnya.ua.

Як повідомлялося, 5 грудня Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості і прозорості реалізації майна.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, цим законом з 1 січня 2020 року запроваджується спрощена модель оцінки об’єктів нерухомості, що дозволить проводити автоматичну оцінку в стислі терміни і полегшує процедуру укладання угод з нерухомістю.

Крім того, завдяки цьому закону нотаріуси отримають право безкоштовного доступу до Єдиної бази для перевірки довідок і звітів про оцінку об’єктів нерухомості, які будуть зберігатися в електронній формі.

В ході обговорення даного законопроекту депутати врахували правку, згідно з якою формування електронних довідок про ринкову вартість об’єкта нерухомості буде здійснюватися безкоштовно.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я