“Президент України був жорсткішим”! Спливли сенсаційні деталі переговорів Зеленського і Путіна!

0

У вівторок, 10 грудня, виконавчий директор НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко назвав корисним обговорення питання транзиту газу безпосередньо з главою Кремля Володимиром Путіним в рамках нормандського формату 9 грудня в Парижі.

“Я повинен відзначити, що це було корисно. Хоча б з тієї точки зору, що, обговорюючи ці питання безпосередньо з Путіним, була можливість краще зрозуміти його особисту позицію”, – висловився Вітренко на своїй сторінці в Фейсбуці.

За його словами, Україна не боїться обговорювати питання як виконання рішення Стокгольмського арбітражу, так і транзиту газу.

“У нас є тристоронній формат разом з Єврокомісією спеціально для обговорення питань транзиту газу”, – пояснив Вітренко.

Більш того, на його думку, укладення нового транзитного контракту з РФ за європейськими правилами ніяк не заважають не тільки вже винесеному рішенню Стокгольмського арбітражу, але і новому арбітражному процесу, який почався в 2018 році і має бути завершений в 2021 році.

Вітренко додав, що це ніяк не заважає російському Газпрому укласти новий контракт на транзит з відокремленим від Нафтогазу оператором газотранспортної системи України, тобто з окремою компанією.

“Ми готові обговорювати і інші варіанти”, – підкреслив Вітренко.

При цьому Вітренко наголосив, що вони не можуть поступитися інтересами України.

Відзначимо, в коментарях у Вітренко запитали, які у нього враження від переговорів.

“Напружено. Але Президент України був жорсткішім”, – відповів Вітренко.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я