“Президент вже підписав!” Шмигаль виступив з терміновим дорученням!

0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив главам облдержадміністрацій взяти під контроль виплати медпрацівникам. Особливу увагу потрібно приділити виплатам лікарям тих лікарень, які приймають хворих на коронавірус.

Про це Денис Шмигаль написав в Facebook

“Сьогодні після щоденної наради з президентом доручив главам облдержадміністрацій взяти під особистий контроль питання своєчасної та повної виплати зарплат медичним працівникам. Особливо це стосується лікарів екстреної допомоги і персоналу 240 лікарень, визначених місцевими органами влади для прийому хворих Covid-19. Але зарплати іншим медичним працівникам також повинні бути виплачені в строк “, – йдеться в повідомленні.

Шмигаль закликав медпрацівників, яким затримують виплату заробітної плати або проводять неналежний розрахунок, повідомляти про це на “гарячі лінії” ОДА з питань Covid-19 або на урядову “гарячу лінію” за номером 1545.

Прем’єр нагадав, що рішенням Кабміну субвенції в регіони на підтримку діяльності лікарень під час епідемії були збільшені на 906 млн грн. Так само уряд зобов’язав ОДА вжити заходів для забезпечення своєчасної виплати зарплат медпрацівникам.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я