Прямо зараз! Зеленський терміново відчитався – реформа на старті!

0

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні проведуть пенсійну реформу. Крім того, в рамках програми підтримки пенсіонерів додаткові виплати в 2021 році отримають ті, хто досяг віку 75 років.

Про це глава держави заявив під час пресконференції 20 травня. “Буде пенсійна реформа. Але програма 80+ заробила. Цього року пенсіонери 75+ отримають гроші. Але цього занадто мало. Допомагаємо як можемо”, – сказав Зеленський.

Крім того, за словами Зеленського, 800 тис. підприємців, які фінансово постраждали через пандемію, отримали матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн.

Нагадаємо, українцям із 1 липня проведуть чергову індексацію пенсій. Це пов’язано з переглядом прожиткового мінімуму. Збільшиться мінімальна (на 85 грн) і максимальна (850 грн) виплати.

  • ніхто не буде отримувати пенсію нижчу за 1854 грн (зараз 1769 грн);
  • максимальну пенсію підвищать до 18 540 грн (зараз 17 690 грн).

Перерахунок передбачено затвердженим бюджетом Пенсійного фонду. Разом із тим збільшаться і надбавки за понаднормовий стаж (вони становлять 1% від мінімальної пенсії за кожний рік).

Окрім того, кілька днів тому міністерка соціальної політики Марина Лазебна заявила, що з 1 липня пенсії перерахують тим, хто не отримав надбавку в межах індексації в минулі два роки. Вони можуть розраховувати на надбавку в розмірі 100 грн.

Зазначимо, в Україні вже 15 років існують механізми, які допоможуть забезпечити громадянам безбідну старість і навіть вийти на пенсію мільйонерами. Однак дуже незначний відсоток українців користуються такими механізмами.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я