Прощавай, імперіє: в Україні знищать та заборонять російську імперську символіку

0

Російська імперія – поза законом. В Україні набуде чинності закон про деколонізацію. З 27-го липня російська імперська символіка, пам’ятники імперським діячам та глорифікація катів українського народу будуть заборонені.

Відповідно до ухваленого закону:

“Російська імперська політика визнається злочинною та засуджується”;

“Пропаганда російської імперської політики та її символіки забороняється”;

“Присвоєння географічним об’єктам, юридичним особам та об’єктам права власності назв, що глорифікують, увічнюють, пропагують або містять символіку російської імперської політики, а також держави-терориста (держави-агресора) або її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, населені пункти, дати, події, забороняється”;

“Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки російської імперської політики в Україні забороняються”.

Визнаючи, що “століття російського панування на українських землях супроводжувалися системними заходами, спрямованими на асиміляцію Українського народу, заборону та викорінення української мови та культури, руйнування його традицій, духовної культури та етнічної самобутності, а також систематичними масовими репресіями, наслідком яких стало знищення мільйонів людей”, і шануючи пам’ять загиблих, законодавці зазначають, що метою нинішньої російської агресії “є позбавлення Українського народу незалежності і суверенітету та повернення його до стану залежності, як було за часів Російської імперії та СРСР”.

Пам’ятники Пушкіну, заклади «імені Суворова» та імперськи топоніми зникнуть з вулиць та карт.

Втім, у законі є винятки:

Імперіям – не місце в сучасному світі. А особливо – в Україні!

Загрузка...
попередня статтяросíянuна якuй на пляжí в Турцíї хвастався yбuвствамu yкраїнцíв, наздоrнала жосmока pозnлата. Вíдео
наступна стаття“Тu хоть знаєш хто мій тато? Він СБУшнік, мені нічого не буде” : У Кuєві дітu “мажорu” niдiрвaлu nід коляскою з дuтuною nетарду і nрuкрuлuся вnлuвовuм батьком