Просто на засіданні! “Слуги” змели – збирають підписи! Після гучних скандалів – не місце таким у партії!

0

“Слуги народу” провели онлайн-засідання фракції, на якому заслухали пояснення депутата Євгена Шевченка щодо його поїздки в Білорусь і зустрічі з Олександром Лукашенком, а також обговорили ситуацію зі святкуванням дня народження дружини Миколи Тищенка. Про це повідомляє пресслужба партії.

Так, зазначається, що Євгенія Шевченка не делегували ні “Слуга Народу”, ні Міністерство закордонних справ чи Офіс Президента України на проведення будь-яких перемовин з офіційними особами Білорусі. Під час засідання фракції ухвалено рішення провести голосування через збір підписів щодо подальшої участі депутата у складі фракції “СН” у парламенті.

Депутати також дійшли згоди, що Микола Тищенко має сплатити максимальний штраф, передбачений законодавством. Остаточне рішення щодо нього визначить політична рада партії.

Крім того, депутати заслухали доповідь кандидата на посаду міністра енергетики Германа Галущенка. Планується збір підписних листів для проведення позачергового засідання Верховної Ради, де Галущенко виступить перед народними обранцями, а питання про його призначення винесуть на голосування в залі.

У свою чергу, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко в ефірі “Україна 24” зазначив, що у фракції “не шизофренія”, бо просто “наша партія зібрала різних людей з усієї України, бо тому що їх об’єднували трошки інші ідеї ніж раніше – Схід проти Заходу, Північ проти Півдня, якісь там україномовні проти російськомовних. Ми це перекреслили і зробили першу в історії таку спробу – завести нових людей в політику”. При цьому зазначив, що не шкодує, що в партії є дуже різні люди.

Говорячи про Шевченка, який їздив до Олександра Лукашенка, який називає себе президентом Білорусі, Корнієнко наголосив, що “зовнішня політика це царина президента – це в Конституції написано. Він головний дипломат країни. Верховна Рада, за Конституцією, встановлює засади зовнішньої і внутрішньої політики, але тактичні і стратегічні дії робить президент. І якщо народний депутат з президентської фракції робить дії, які суперечать всьому тому, що президент вибудовував в цьому напрямку певний час, то…”.

Корнієнко зазначив, що сьогодні на фракції це питання обговорено і необхідно ухвалювати рішення.

Корнієнко вважає, що необхідно ухвалювати рішення про виключення з фракції Шевченка.

“Треба відпускати людей, які хочуть у вільне плавання”, – додав перший заступник голови фракції “СН”.

Джерело

Загрузка...