Просто на засідання! Це відбулось тільки що – його призначили. Саакашвілі терміново зустрівся із Зеленським

0

Кабмін на засіданні 29 квітня призначив новим головою Державної податкової служби Олексія Любченка.

В податковій сфері Любченко – обличчя не нове. В минулому він працював директором департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби, а у 2009-2011 роках – заступником голови ДПА.

24 квітня уряд звільнив голову Державної податкової служби Сергія Верланова та голову Митної служби Максима Нефьодова. Раніше у той же день Верховна Рада підтримала створення тимчасової слідчої комісії для з питань розслідування можливих корупційних дій посадових осіб Державної митної, податкової та фіскальної служб.

В уряді заявляють, що серед причин звільнення очільників митниці та податкової – слабкі показники по надходженню в державний бюджет, наразі Кабмін відбирає “ефективні команди, що реалізують роботу у надскладний час”.

Як пише телеграм канал Клименко – тайм. Призначення Любченка, людини Іллі Павлюка, главою Державної податкової служби – це знаковий момент. Вперше близьке оточення Зеленського (саме Зе, а не Коломойського, Ахметова та ін) отримало прямий контроль над найважливішим органом, який генерує грошовий потік.

Це значно підвищує вагу і частку Зе-команди.

Природно, в податковій і на митниці будуть і люди олігархів, і люди більш дрібних груп в «Слугу народу», але те, що на першу позицію вийшла людина одного Зеленського – це велика подія в «решаловскіх» розкладах.

А головне – все тихо, мирно, всі і дальше обговорюють Саакашвілі.

В свою чергу, як стало відомо, Михайло Саакашвілі може увійти до Національної ради реформ. І Зеленський не буде вмовляти “слуг народу” підтримувати Саакашвілі. Про це повідомляє “Новий час” з посиланням на свої джерела в “Слугу народу”.

Спочатку “віце-прем’єр”, потім “радник Зеленського”. Тепер ось в нацраду збираються відправити. Зростання перспектив у людини – просто-таки в наявності. Того й гляди зітреться до “позаштатного коментатора”. І це добре.

Окрім того стало відомо, що у понеділок увечері в Офісі Президента пройшла зустріч Михайла Саакашвілі з Володимиром Зеленським.

джерело корупція.інфо

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я