Просто в ефірі! Данілов не стримався – влупив Путіну : забирайте війська. Цинізм зашкалює!

0

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов дав пораду президенту Російської Федерації Володимиру Путіну, як припинити розв’язану Росією війну на Донбасі.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов сказав в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Данілов сказав, що в РНБО поінформовані про виступ Путіна на нараді з постійними членами Ради Безпеки РФ, коли Путін назвав Україну антиподом Росії.

“З його вуст прозвучала така річ стосовно закінчення війни на території Донецької та Луганської області, я вже неодноразово говорив, – вона швидко закінчиться, як тільки пан Путін забере свої війська, забере свої танки, свої бронетранспортери звідти, піде на свою територію, – піде там до Ростовської області, піде до Курської області, і там будуть його вояки, і відразу війна закінчиться. Як тільки вони передадуть нам наш кордон”, – заявив Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що не треба говорити, що війна на Донбасі відбувається через нібито вину України.

“Ми усе ще щось домовляємося зробити, але з ними вкрай складно домовлятися, тому що вони кажуть одне, а потім – інше”, – додав Данілов.

Нагадаємо, раніше Президент РФ Володимир Путін прокоментував домашній арешт свого кума й депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, якого підозрюють у державній зраді.

«Схоже, тепер усіх в Україні, які працюють з Росією, будуть притягувати до відповідальності», – заявив Путін на оперативній нараді з членами Радбезу РФ.

Путін вважає, що Україну перетворюють в «Антиросію»

«Судячи з усього, і це дуже сумно, Україну повільно, але вірно перетворюють у якийсь антипод Росії, у якусь Антиросію, у якийсь майданчик, з території якого ми постійно, судячи з усього, будемо отримувати новини, які вимагатимуть особливої з нашого боку уваги з точки зору забезпечення безпеки РФ», – стверджує російський глава.

«Закриваються загальнонаціональні засоби масової інформації – і нічого, наші партнери західні ніяк на це не реагують, якщо не сказати підтримують подібні рішення», – поскаржився глава Кремля.

Путін вважає, що в Україні намагаються «зачистити політичне поле від тих сил, які виступають за мирне врегулювання кризи на Донбасі і за добросусідські відносини з Росією».

«Це, безумовно, питання, яке має завжди бути у полі нашої уваги, і ми своєчасно, належним чином, маючи на увазі ті загрози, які для нас створюються, повинні будемо на це реагувати», – заявив Путін.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я