Просто в ефірі! Гучний скандал – Лещенко шокував, впав нижче плінтуса!

0

Колишній народний депутат Сергій Лещенко прокоментував виступ його дружини Анастасії Топольської на секс-вечірці в Москві. За словами члена наглядової ради “Укрзалізниці”, дружина таким чином підтримувала представників ЛГБТ, яких в Росії вбиває режим Путіна.

Про це Лещенко заявив 11 травня в ефірі “4-го каналу”.

Ведучий каналу поцікавився у гостя студії, чи погоджувала Топольська поїздку в Москву з ним. На це Лещенко відповів, що такі питання вирішуються всередині сім’ї, а за її межами не коментують.

“Це наша сімейна розмова, яка може бути зовні представлена так, що я свою дружину підтримую, я її захищаю від будь-яких нападок. Я не дозволю ганьбити її ім’я”, – сказав екс-нардеп.

Потім він заявив, що Анастасія багато робить для популяризації України в світі, рекламуючи український бренд.

“Вона не змінила громадянство, хоча було нескінченно багато можливостей. Вона заслуговує найширшої підтримки з боку українців”, – вважає Лещенко.

Що стосується виступу в Москві, то за його словами, Топольська виступала на заході, до проведення якого широко залучалися “представники ЛГБТ-спільноти, яка терпить від Путіна і Кадирова”. Вона грала “в країні. Яка ущемляє цю культуру та її представників”.

“У Росії потрібно підтримувати тих маргіналізованих, які вмирають і яких вбиває режим Путіна. І в тому числі її поїздка служила підтримкою цих людей, які є прямими жертвами режиму Путіна. Але в цій ситуації нікого не цікавить правда”, – обурюється Лещенко.

В кінці він прийшов до висновку, що критикуючи Анастасію з ним зводять рахунки ті, з ким він бореться з початку 2000-х.

“Сльози заважають писати пост.

Дружина Лещенка поїхала проводити концерт у моксковському нічному клубі, тому що бореться проти Путіна і Кадирова.

А хто не вірить в цю версію – той «не розбирається в істині» і «обдурений інформаційними найманцями» олігархів. Тому що Сергій воює з олігархами без перебільшень останні десятиліття (напевно, особливо сильно – з Пінчуком).

Це все Лещенко сказав на повному серйозі, подивіться відео.

Сергій, що ж ви відразу не пояснили? Виявляється, це була серйозна і патріотична операція, а не покіс бабла по московських тусовках. Ну вибачте, ми ж всі не знали.

Петру Порошенку треба було брати у вас уроки по Липецькій фабриці. Вашими стараннями він домовився б до того, що Roshen проводив спецоперацію, щоб у росіян від солодкого псувалися зуби і фігура “, – іронізує Клименко-Тайм”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я