Просто в ефірі! Тимошенко приголомшила – стала на захист міністра!

0

Лідер фракції “Батьківщина”, народний депутат Юлія Тимошенко закликала народних депутатів припинити критикувати міністра охорони здоров’я, а взяти відповідальність за реформування медичної системи.

Про це вона заявила в ефірі програми “Свобода слова”.

“Президент, прем’єр-міністр мусять взяти на себе відповідальність і переглянути ту реформу, яка призвела до того, що люди не можуть лікуватися, що у них грошей не вистачає. Я об’їхала лікарні: в хірургічному відділенні, пакет платять НСЗУ платять тільки за операцію — і то мінімум, а потім людину після операції потрібно виписувати. Хто таку реформу придумав? Виписувати ще недолікованою, хворою? На нас що, заощаджують?”, — заявила Тимошенко.

Саме тому, за її словами, команда “Батьківщини” підтримує міністра Степанова і запропоновані ним зміни медичної системи.

“Наша команда підтримує міністра в тому, що потрібно повертатися до страхової медицини, треба повертати всю санітарну епідеміологічну службу, відновлювати всю вертикаль. І потрібно закладати бюджет до тих пір, поки не виділять бюджет на нормальне лікування, на нормальну закупівлю вакцини, поки не закладуть кошти на фінансування медичного персоналу, наші люди будуть недоліковані “, – зазначила Тимошенко.

Відзначимо, що останнім часом знову активізувалися чутки про відставку міністра Степанова.

Джерела “РБК-Україна” в керівництві фракції “Слуга народу” розповіли, що Верховна Рада планувала голосувати за відставку Степанова на цьому тижні, але поки такі плани відклали.

“[Степанов] проводив роботу з депутатами, але це б не вплинуло, бо все одно за його відставку точно було б 226 голосів. Але могло б не бути 226 за нового міністра, тому що за нього не проголосувала б опозиція”, – розповів співрозмовник журналістів.

Інше джерело агентства – в оточенні президента Володимира Зеленського – назвав відставку Степанова питанням часу, “можливо пари місяців або менше”.

“У президента на особистому рівні немає до Степанова доброго ставлення. Він не виконав дуже багато своїх обіцянок. Вже видно, що план вакцинації провалений. Поки все впирається в кандидатуру нового міністра, її шукають”, – сказав співрозмовник ЗМІ.

Ймовірний кандидат на пост глави МОЗ не згоден бути в статусі в.о., відзначило джерело, але імені претендента не назвав. За його даними, кандидатура нинішнього головного санітарного лікаря і заступника міністра Віктора Ляшка поки не розглядається.

У той же час джерела НВ спростовують ці повідомлення.

“Не можу це підтвердити. Після відставки відразу логічний крок проголосувати нову кандидатуру на міністра. Кандидатів фракція поки не бачила”, – сказав співрозмовник, близький до керівництва фракції.

Журналісти прийшли до висновку, що Степанова “немає ким замінити”.

“Це досить складно з точки зору процедури: провести фракцію, узгодити кандидата, зібрати підписи на висунення, зареєструвати постанову, розглянути в комітеті, розглянути в залі. А сьогодні вже вівторок”, – зазначив співрозмовник видання.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я