Просто зараз! Загроза угорській діаспорі: скандальний Тищенко розбив! Провокації іноземної держави, що далі?

0

У Закарпатській області невідомі розклеїли листівки з погрозами на адресу угорської діаспори. Народний депутат Микола Тищенко поклав провину за провокацію на агентурну мережу іноземної держави. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

“Поліцейські Берегового зафіксували факт поширення листівок із погрозами українцям угорського походження. Провокативні надписи виявили на кількох будинках місцевих жителів”, – сказано в заяві.

Варто зазначити, що деякі деталі видають неукраїнських авторів цієї провокації. Наприклад, слово “український” написано з помилками, які міг допустити іноземець – “УКРАЇНЬСКОЇ”.

Правоохоронці кваліфікують дії зловмисників за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу – порушення рівноправності громадян залежно від їх національної приналежності, об’єднані з погрозами.

Ситуацію прокоментував народний депутат від партії “Слуга народу” Микола Тищенко в своєму телеграм-каналі. За його словами, “провокатори намагаються розгойдати внутрішню стабільність на нашому західному кордоні”.

“Взяв на депутатський контроль роботу місцевої СБУ, яка, сподіваюся, вже звернула увагу на подібні речі, і імена цих невідомих провокаторів стануть надбанням громадськості. І не тільки тих, хто клеїв, а й хто на цю “операцію” в період війни на Сході виділяв гроші”, – написав він.

Політик також додав, що на Закарпатті ймовірно діє агентурна мережа іноземної держави.

“Ще раз – політика президента і нашої партії не допускає поділу українців на правильних і неправильних. Всякий громадянин з українським паспортом, незалежно від національної приналежності, це УКРАЇНЕЦЬ”, – додав Тищенко.

Нагадаємо, нещодавно Микола Тищенко відвідав Закарпаття. Подорож Закарпаттям Миколи Тищенко почалась ще з аеропорту, де він зазначив, що ужгородський аеропорт не розвивався, через те, що тут роздавали землі “як гарячі пиріжки”.

“Щоб тут ніхто нічого не будував, щоб ніяких там будок, собачок там не було, курятників взагалі, досить!”, – такими словами він розпочав свою поїздку Закарпаттям.

Згодом, Тищенко захотів дізнатись у головного митника Закарпаття Миколи Пожо чому на митниці утворюються великі черги, на які “дивиться вся країна”. Коли голова митниці відповів, що черг немає, Тищенко просто сказав “Я бачу, що ви розігнали, що знали, що я їду”.

Після цього він наполегливо вимагав Пожо повторювати, що “угорці наші друзі”.

«Вєнгрія — країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому винні. Вони — наші друзі…Кажіть Вєнгри наші друзі», — звертається до Пожа «слуга народу».

На сам кінець народний депутат під дощем пояснював угорському прикордоннику, що він приїхав підтримувати й «давати новий сенс» відносинам України та Угорщини.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я