Проституція і наркотики стануть легальними? Голова Нацполіції висунув декілька умов!

0

Новий глава Нацполіції Ігор Клименко розповів, що в Україні можливо провести легалізацію зброї тільки після того, як завершаться бойові дії. Крім того, він підтримує легалізацію проституції після внесення відповідних змін у законодавство.

Він повідомив, що незаконну зброю потрібно вилучити після завершення бойових дій та для прийняття остаточного рішення вислухати думку експертів.

“Я вважаю, що перш за все потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз всіх аргументів за і проти, вислухати експертів. Але все це – після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальним”, – заявив Клименко.

Клименко зазначив, що на його думку, Україна на даний момент не готова до легалізації легких наркотиків.

“Що стосується легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове”, – зазначив він.

При цьому новий голова Нацполіції висловлює підтримку легалізації проституції в разі внесення змін в законодавство, тому що ми все одно від цієї проблеми не позбудемося.

Нагадаємо, копи накрили одну з найбільших плантацій конопель.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття13 секретів авіакомпаній, про які вони не розкажуть нам
наступна статтяЧитайте сьогодні цю особливу молитву і всі проблеми залишать вашу сім’ю