Проти Порошенко і Тимошенко Саакашвілі кличе на Михайлівську площу прихильників Зеленського!

0

Цікаво розгортаються події в Україні. Після того, як опозиційні партії, патріотичні організації, активісти, рух проти капітуляції публічно заявили про проведення о 13.00 на Майдані спільної акції, як тут же пожвавився Міхеїл Саакашвілі, який засвітився в оточенні президента Зеленського. Він теж заявив про свою участь в акції, але тільки не опозиції. Про це розповідає політолог Тарас Чорновіл, передає replyua.

За його словами, Саакашвілі на той же самий час на Михайлівській площі збирає людей, які підтримують президента Зеленського. Більш того, кличе туди ще і священиків, щоб молитися за успішні переговори Зеленського в Парижі. Запросив туди і засоби масової інформації. Немає ніяких сумнівів, що цих проплачених активістів на кількох каналах будуть показувати саме, як основну акцію.

Тарас Чорновіл підкреслює, багато хто до цих пір не можуть зрозуміти, як «олігарх-патріот» зміг стати відвертим агентом Москви, як президент Грузії, який пережив російську агресію, опустився до такого рівня підмосковській лизоблюдства, як такі крикливі «націоналісти» можуть плисти в повністю кремлівському фарватері? На жаль, можуть. Де задіяні великі гроші, там все змінюється. Для кого-то аргументом стали власні невтілені амбіції, кого-то підштовхнули до маразму наркотики або власна психічна неадекватність, а у деяких все разом зійшлося.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я