Приємний сюрприз! Українцям змінюють порядок виплати пенсій. Кого зачепить в першу чергу!

0

Конституційний суд України визнав підвищення пенсійного віку незаконним.

Порядок виплат за вислугу років буде змінений, а підвищення віку для деяких фахівців переглянуто, пише “Хвиля”.

Призначення мінімального віку для отримання пенсії буде змінено на законодавчому рівні. Згідно з новим законом фахівці сфер освіти, соціального забезпечення та медицини отримуватимуть пенсійні виплати з 55 років, це ж стосуватиметься і людей мистецтва. Льотчики, льотчики-випробувачі і супутні фахівці зможуть відправиться на пенсію вже в 50-річному віці.

Люди, що працюють на шкідливому виробництві зможуть отримувати пенсію за вислугу років у зв’язку з втратою працездатності, тобто раніше досягнення пенсійного віку, а на основі показань.

У заяві Конституційного суду значиться, що підвищення пенсійного віку для жінок на п’ять років є порушенням законодавства, несе загрозу здоров’ю і порушує право на соціальний захист.

Нагадаємо, що в Україні в жовтні місяці проходить переіндексація доходів громадян. Виплати збільшаться на 215 гривень і їх зможуть отримати працівники держструктур і підприємств, ті хто отримує компенсацію за втрату працездатності, безробіття і пенсії у зв’язку з втратою годувальника. У список індексованих виплат потрапляють пенсії по інвалідності та утриманні військовослужбовців.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПлатить Порошенко! Арахамія шокував відвертим зізнанням! В голові не вкладається!
наступна статтяУкраїнцям готують неприємний сюрприз із субсидіями! Хто втратить знижку!