Пристайко розкрив наслідки скандальної розмови Зеленського і Трампа! «Лідери країн зіткнулася з…»

0

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко прокоментував наслідки для України після публікації розмови Володимира Зеленського з Дональдом Трампом

Певне напруження після публікації розмови президентів України і США Володимира Зеленського та Дональда Трампа відчувається.
Про це сказав міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв’ю Укрінформу.

«Мені здається, з боку наших західних партнерів тут присутня дещо перебільшена емоційна складова. Образа не вилилася в якісь радикальні форми, але певна напруга все-таки відчувається», – додав він.

пристайко

Міністр підкреслив, що давно працює в дипломатії і не дуже вірить, що «лідери країн такі тонкошкірі».

«Швидше, тут має місце деяка награність і певне бажання використати цей момент. У зв’язку з оприлюдненням цієї розмови дипломатія зіткнулася з абсолютно новою реальністю. Вона дійсно дика, але нам треба до неї адаптуватися. Це якась абсолютно нова дипломатія!» – зазначив він.

Пристайко також висловив думку, що всі лідери тепер задумалися, як розмовляти з Трампом і між собою. Крім цього, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко додав, що Україна не буде втручатися у «внутрішньоамериканскі розборки ні на боці республіканців, ні на боці демократів».

Зеленский, Трамп

Також раніше повідомлялося, що Україну може чекати доля Кіпру, коли в результаті збройного конфлікту держава була розділена.

Про це розповів міністр закордонних справ україни Вадим Пристайко. Кіпрський сценарій глава МЗС назвав вірогідним, якщо зірвуться домовленості з Росією в рамках Нормандського формату. Він зазначив, що настав час чесно визнати, що 5 років «мінського процесу» не дали результатів. Тому, треба шукати інший процес, якщо на це готові наші західні партнери.

«Якщо і це не спрацює, тоді наша держава повинна визначити для себе, який є прийнятний шлях розвитку. Може бути «кіпрський варіант» розвитку, коли держава знає, що окупант «відрубав» територію, але все одно, незважаючи на це, знаходить в собі сили розвиватися і рухатися в тому напрямку, який ми, більшість нашого народу вибрали для себе», – повідомив Пристайко.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяБанальний лаваш, а як смачно вийшло! Простий і швидкий сирний пиріг!
наступна статтяСмачний печінковий паштет — закуска на вагу золота! Це корисна альтернатива магазинному продукту!