Приватбанк спіймали на зухвалій афері! Деталі скандалу вражають!

0

Приватбанк звинуватили в масових махінаціях зі страховками, передає ПОЛІТЕК.

Жінка розповіла, що її брат, який оформив страховку в Приватбанку і стабільно платив внески, загинув, отримавши 80% опіків на виробництві. Але у виплаті страховки його сім’ї відмовили.

«… спочатку говорять треба всього 2 довідки, коли приносимо, виявляється ще 5 довідок, потім ще і ще … і так це тривало 2 місяці … морочили голову крутили-вертіли, а в підсумку: хлопцю 30 років на робочому місці в робочий час сталася пожежа він трагічно загинув, і дружині з 2 маленькими дітками відмовлено тому що не було дотримано техніка безпеки! “!!! ви серйозно ??? що то в договорі я такого пункту відмови не бачила! просто лохотрон !!!», – обурюється жінка.

При цьому представник банку заявили, що вони тут нічого зробити не можуть.

«Дозвольте звернути Вашу увагу, що ПриватБанк не є страховим агентом. З боку банку тільки надається сервіс, за допомогою якого можна укласти договір і зручно проводити оплату на страховку. У свою чергу, рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія », – відповіли в Приватбанку.

Відзначимо, в коментарях наголошується, що це не поодинокий випадок. Також багатьох обурило, що Приватбанк співпрацює з такими компаніями.

«Ось це *** так ***. Приватні ось чесно. Щоб вам і вашим так званим партнерам по розкраданню ці гроші в пащі застрягли. Автору А яка страхова компанія. Хочу знати. Скотів потрібно знати в обличчя »,« Тоді може для того, щоб Ваш сервіс не кульгав і не було 1000 кинутих людей з Вашою допомогою, не варто співпрацювати з такими сумнівними компаніями, а якщо вже взялися то і Ви несіть відповідальність за свою «впарівалку» роботу як посередник, не за спасибі Ви ж це робите !!! », – пишуть в коментарях.

При цьому жінка яка розповіла про свою трагічну ситуації зазначила, що проблема в обмові, який надав Приватбанк.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я