Рада готує нові драконівські закони, українці розлючені: хто втратить гроші

0

У Раді розглядають законопроект, який вдарить по самому хворому для українців

Як повідомляє Politeka, про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

Так, парламентська фракція «Голос» пропонує збільшити робочі години для вчителів до 40 на тиждень. У профспілці працівників освіти і науки нововведення викликало паніку.

«Глибоке занепокоєння викликають також пропозиції про заборону напрями освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників гімназій, загальна кількість учнів в яких становить менше 50 чоловік; ліцеїв, заснованих сільськими, селищними, міськими (міст із населенням менше 50 тисяч) радами; ліцеїв, загальна кількість учнів 10-12 класів у яких становить менше 300 осіб Буде здійснюватися оплата праці педагогічних працівників таких установ освіти виключно за рахунок коштів їх засновників», – йдеться в повідомленні.

Також фракція «Голос» пропонує скасувати доплати вчителям за класне керівництво, перевірку навчальних робіт, завідування навчальними майстернями, кабінетами, спортивними залами, за обслуговування комп’ютерної техніки та за проведення позакласної роботи з фізичного виховання учнів, завідування бібліотеками, роботу з бібліотечним фондом підручників, підвищення ставки заробітної плати за педагогічне звання “старший вчитель”

Як повідомлялося раніше, у Чернівецькій області вибухнув скандал з цькуванням у школі. Вчитель старших класів при всіх учнях побив підлітка прямо на уроці. Момент побиття потрапив на відео і його виклали в мережу на сторінці «Молодий Буковинець» у Facebook

«На Буковині вчителя звинуватили у побитті старшокласника. Інцидент стався нещодавно в селі Михальча Сторожинецького району «, — підписали відеоролик.

За інформацією ЗМІ, вчитель фізики Віктор Драгомарецкий вдарив учня 11 класу Олеся Полянського, це сталося в 2018 році. Сам постраждалий ніяких претензій до викладача не має.

У той же час директор школи Ярослав Васкул у коментарі журналістам повідомив, що відео побачив недавно, а з підлеглим поговорити не встиг. Втім він заявляє, що вчителі звільнять або випишуть догану.

Користувачі мережі відреагували на цькування старшокласника вчителем.

Загрузка...
попередня статтяКомаровський жорстко звернувся до вагітних: “Це ваша велика помилка, думайте про дітей”
наступна стаття“Я бачу треба, щоб втрачали свій мандат”! Разумков приголомшив депутатів жорсткою заявою!