Разом з послами: в день примирення! Зеленський не став чекати – вилітають в Луганську область!

0

Президент Володимир Зеленський сьогодні разом з послами “Групи семи” в Україні відвідає Луганську область. Про це написав у Twitter голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

“Готуємось провести День пам’яті та примирення у Луганській області разом із Президентом Зеленським та колегами з Групи семи”, — написав дипломат.

Маасікас оприлюднив світлину літака, на якому буде здійснено поїздку, а також документу з заголовком “Робоча поїздка Президента України В. Зеленського до Луганської області”. Текст документу відсутній.

У суботу, 8 травня, в День пам’яті та примирення президент України Володимир Зеленський нагадав громадянам, що це свято в нашій країні не замінює 9 травня, воно потрібне для того, щоб повніше розуміти та берегти історію.

Про це український лідер написав на своїй сторінці у Facebook. Він наголосив, що, коли ми говоримо “ніколи знову”, передусім маємо на увазі “ніколи не забути” про те, що нацизм був абсолютним злом, а будь-яке його виправдання заслуговує на засудження.

“Ніколи не забути, що Друга світова стала найстрашнішою в історії людства. Тому були створені міжнародні інституції та правила для підтримки глобального миру. Поважати їх – обов’язок усіх людей, а особливо – очільників держав та інших політиків”, – зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що в тій кровопролитній війні українці воювали проти нацизму разом із росіянами, поляками, білорусами, євреями, грузинами, вірменами, британцями, американцями, французами та іншими народами не для того, щоб 76 років потому війна знову забирала життя наших громадян.

“Щоб ніколи не забути, що мир втрачається надзвичайно легко. І це справжнє щастя, коли вдається його відновити. Пам’ятаємо. Перемагаємо. І цінуємо життя”, – написав гарант.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я