Разумков обіцяє! У Раді після скандалу зі Шкарлетом посилять відповідальність за “кнопкодавство”!

0

18 грудня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на засіданні радився з нардепами про можливе “кнопкодавство” під час голосування за кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України, повідомляють Патріоти України.

Політики домовилися до 15 січня розробити зміни в законодавство, яке б передбачало більш жорстку відповідальність за неперсональне голосування. “І в рамках збільшення кримінальної відповідальності, і в рамках збільшення штрафів”, – уточнив Разумков.

За його словами, потрібно, щоб Верховна Рада розглянула цей законопроект одним з перших на початку 2021 року. Також Разумков зазначив, що до нього звернулися депутати різних фракцій з приводу установки в залі засідань додаткових камер. Вони повинні фіксувати подібні порушення.

Крім того, спікер ВР підкреслив, що депутати будуть сидіти на тих місцях, які для кожної фракції робоча група визначила ще перед початком роботи Ради дев’ятого скликання. Система “Рада” не буде працювати на резервних місцях, які зараз вільні через непроведення парламентських виборів в окупованих Криму та Донбасі. “Ще одна позиція. Я звертаюся до регламентного комітету, розглянути ситуацію, яка можливо мала місце в одному з голосувань вчора. Всі її знають, всі про неї чули”, – підсумував Разумков.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я