“Реально негідник”! Колишній заступник Луценка зробив розгромну заяву про екс-шефа! Очолює корупцію!

0

Юрій Луценко не має права говорити від імені українського правосуддя через низький рівень легітимності, вважає Давид Сакварелідзе.

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко покинув Україну під приводом вивчення англійської мови, заявив колишній заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

“Це реально негідник. Не тільки через те, що такі люди крали, хоча через це теж, але через те, що вони кілька разів вкрали надію людей. Інші люди гинули, віддавали свої життя на сході, на Майдані , а ці люди крали їх перемогу і продавали, як свою “, – підкреслив він в інтерв’ю на каналі ZIK.

На його думку, Луценко, як і ще один екс-генпрокурор Віктор Шокін, не мають права говорити від імені українського правосуддя через низький рівень легітимності.

“Ці люди самі були замішані в корупційних справах, очолювали корупційні потоки і корупційні інститути”, – додав Сакварелідзе.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що колишньому генеральному прокурору України Юрію Луценку 19 вересня було оголошено догану.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяДолар в Україні пішов вгору! Новий курс валют!
наступна статтяЩо першим виділив ваш погляд у зображенні, така ваша основна слабкість!