Сьогодні Артем пішов на небо… За те, що в своїй країні розмовляв українською мовою, йому nролаmали череn..

0

Сьогодні, 6 грудня, в Бахмуті, не приходячи до тями, помер громадський активіст Артем Мірошниченко. Про це у фейсбук повідомив його брат Сергій Мірошниченко:

“Прошу припинити допомогу Артем помер…”

Подруга Артема, Вікторія Мірошниченко-Руда, написала у фейсбук:

“Мій друг, Патріот Донбасу, активист Артем Мирошниченко… Помер сьогодні в лікарні Бахмуту так і не прийшовши до тями. Помер від страшних побоїв тітушками антімайданівцями. Малолєтки, яких так розлютила українська мова мого Друга! Всі мовчать! Влада мовчить! Суддя, яка на засіданні принципово говорила російською вбивць відпустила під домашній арешт! В мене всі мої Друзі, мої підопічні діти Донбасу україномовні! Нам чекати масових вбивств українців на своїй землі??? Ми не повинні мовчати! Влада, яка веде рузькіймір в Україну повинна за це відповісти!

Останній допис Артема…

“УКРАЇНСЬКА МОВА в 1934 році на конкурсі краси мов у Парижі була визнана, як найкраща, наймилозвучніша й найбагатша мова світу, і зайняла друге місце після італійської. В 2012 році занеса у Книгу рекордів Гіннеса, і віднині на ПЕРШОМУ місці, встановивши рекорд за тривалістю музичного телемарафону національної пісні. Лише українські композиції лунали без перерви на рекламу в прямому ефірі 110 годин. Попередній такий рекорд був встановлений Італією в 2010 році у місті Пезаро – 103 години 9 хвилин 26 секунд. УКРАЇНЦІ – співуча нація, яка створила найбільшу кількість народних пісень у світі. Разом нараховано близько 200 тисяч українських народних пісень. Ні одна нація за всю історію не має такої кількості пісень, як створив український народ самостійно. В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень країн усього світу. У фонді України знаходиться 15,5 тисяч пісень. На другому місці перебуває Італія з кількістю 6 тисяч народних пісень.”

Піднімайтеся українці! Ваше життя в небезпеці!”

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я