Саакашвілі не став мовчати: “ворог народу”! Зеленський підтримав – ліквідувати ОАСК!

0

Щойно мені стало відомо, що ОАСК (Окружний адміністративний суд Києва, який наказав ліквідувати президент) зупинив своїм рішенням наказ міністра Криклія про скасування обов’язкового підтвердження кваліфікації моряків! Про це на своїй сторінці у Facebook пише голова Виконавчого комітету реформ України Міхеіл Саакашвілі, передаємо в оригіналі.

Рішення ухвалив суддя Гарник Кирило Юрійович. І я стверджую, що цей суддя – ворог народу України.

Я абсолютно впевнений, що він абсолютно нахабно взяв гроші за це рішення, і тепер 150 тис. моряків і 150 тис. українських сімей замість того, щоб витрачати гроші на своїх дітей, на квартири, на податки державі, будуть змушені кожні три-чотири роки сплачувати хабарі й побори українським чиновникам, тому що цей негідник і мерзотник із зовнішністю бандита (Кирило Гарник) вирішив, що їх надалі потрібно “обілечувати”.

Я закликаю суспільство знайти, де він живе, прийти до нього додому і сказати йому в обличчя у присутності його сусідів і сім’ї, що він щойно зробив. Звичайно, це його не перевиховає, але буде наука всім іншим, які стоять у черзі, щоб далі знищувати український народ.

Але проблема навіть не тільки в цьому судді. До цього протягом 10 днів увесь адміністративний апарат ігнорував наказ міністра. Вони говорили, що їм потрібно його вивчати, що він їм ще “не надійшов” тощо, тобто відкрито знущалися і з міністра, і з української держави. Кожного цього чиновника потрібно зняти.

Кожного цього чиновника потрібно притягнути до відповідальності. Пора покінчити із цим свавіллям і безладом. Я ситий досхочу всім цим. А ви, українці?

P.S. Звичайно, ми негайно подамо апеляцію, щоб скасувати це нечуваного нахабства рішення!

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроєкт, яким пропонує ліквідувати скандальний Окружний адміністративний суд Києва.

Суддів ОАСК, до доброчесності яких не буде виникати питань, переведуть до іншого суду, а якщо ті не захочуть – будуть звільнені. Замість ОАСК пропонується створити Київський міський окружний адміністративний суд.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я