Саакашвілі прийняв революційне рішення! Досі такого ще не було!

0

Саакашвілі обіцяє задуматися про мерство в Одесі, однак лише тільки після посадки Труханова.

Про це він заявив на одному із заходів в Одесі, відповідаючи на питання журналіста.

Колишній губернатор назвав ганебним для центральної влади високий рейтинг Труханова, зазначивши, що для його засудження досить одного засідання Антикорупційного суду.

Судячи з відповіді, поки грузинський екс-президент повертатися на роботу в південну столицю не готовий. Справа проти одеського мера в судах висить не перший рік, а вибори через три місяці.

Найімовірніше, в мери піде соратник Саакашвілі – борець з незаконним будівництвом Олег Михайлик. Два роки тому він пережив замах – в нього стріляли з пістолета. Місцеві ЗМІ пишуть, що кампанію Михайлика готові профінансувати кілька впливових одеських бізнесменів.

Як відомо, в Одесі відкрили регіональне відділення громадської організації «Офіс простих рішень і результатів» – воно є першим в Україні.

На відкриття приїхав голова Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі, співзасновник громадської організації. За його словами, наступний офіс відкриють у Дніпрі.

Саакашвілі заявив, що у кожного регіонального офісу буде своя специфіка. Офіс в Одесі очолив активіст Олег Михайлик, який у вересні 2018 року пережив замах на своє життя.

Саакашвілі наголосив, що «Офіс простих рішень» також займатиметься реформою митниці, податкової, судової системи, ДАБІ та інших.

«В Одесі комітет буде займатися муніципальним керівництвом, адміністрацією морських портів України, вивчатиме проблему видачі ліцензій тим, хто заробляє на морі. Таких одеситів щонайменше 100 тисяч і замість того, щоб покращувати їх життя, їм створюють проблеми», – заявив Саакашвілі.

“Офіс простих рішень і результатів” – це громадська організація, яка декларує своєю метою “підготовку пропозицій законодавчих змін для засідань Національної ради реформ України”.

Як уточнив Михайлик, найпершою проблемою, яку потрібно буде вирішувати в Одесі, є фінансування офісу. Проте, за словами голови одеського офісу, вже готові проєкти з реформування портової адміністрації та портового господарства, а також збираються напрацювання з реформування дозвільної і сертифікаційної системи для моряків.

«Ми готуємо свої пропозиції і плануємо їх представити на спільному засіданні Національної ради реформ і українського уряду, яке заплановано на кінець липня», – заявив Михайлик.

Відомо, що у травні президент Зеленський призначив колишнього президента Грузії, ексголову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ, висловивши сподівання, «що він зможе надати імпульс Національній раді реформ та допоможе в здійсненні важливих змін у житті країни».

Джерело

Загрузка...
попередня статтяФурор! Зеленський не помилився з вибором, може бути перемога!
наступна статтяУлюблене «Пташине молоко»! 2 кращих домашніх рецепти!