Саакашвілі жорстко розніс – мафія! Зеленський не відступить: “час відповідати настане”!

0

Михайло Саакашвілі заявив, що суддя Окружного адміністративного суду Києва Кирило Гарник є частиною мафіозної системи, яка управляє Україною. Про це чиновник написав у своєму Фейсбук.

За словами Саакашвілі, Гарник зупинив дію указу міністра інфраструктури України Владислава Криклія про скасування обов’язкового підтвердження кваліфікації для українських моряків, через що їм доведеться давати хабарі чиновникам.

“Моряки та їхні сім’ї, які раз на три-чотири роки віддають хабар від $5000 до $15 000 за дозвіл працювати, мають право знати, як ця мафія заробляє і що може собі дозволити, зокрема за їхній рахунок. Кожна сім’я, яку він обікрав своїм позавчорашнім рішенням, повинна знати, куди йдуть ці гроші. І ці гроші повинні бути повернуті, у тому числі через конфіскацію цього майна, я в цьому абсолютно переконаний”, – підкреслив Саакашвілі.

Він зазначив, що через корупцію Україна залишається однією з найбідніших країн Європи.

“Я далекий від думки, що цей суддя щось вирішив сам. Це – звичайна частина мафіозної системи, яка управляє Україною. Україною управляє спрут! Змінюються імена президентів, прем’єрів, міністрів – а цей спрут завжди при владі. Цей суддя – всього лише один із численної армії суддів, прокурорів і податківців, які служать цьому спруту і які є частиною змови, який робить Україну найбіднішою країною по ВВП у Європі. Вони такі нахабні й так відкрито знущаються над нами, тому що вони казково багаті. Із цим вкраденим, а не заробленим багатством до них приходить ця пиха, нахабність і відчуття повної безкарності. Час відповідати за злочини настане набагато швидше, ніж ці свині, у яких рило в пуху, навіть підозрюють”, – заявив Саакашвілі.

За його даними, серед майна “клану Гарника”:

квартира 187 м² – Київ, вул. Джона Маккейна, 26 (за словами Саакашвілі, середня вартість 1 м² у цьому будинку становить $4000);
квартира 106,7 м² – Київ, пр. Червонозоряний, 6-Г (середня вартість 1 м² у цьому будинку становить $1500);
квартира 130 м² – Київ, вул. Шота Руставелі, 20 (середня вартість 1 м² у цьому будинку становить від $1800);
будинок 335 м² – в елітному селищі Совіньон Одеської області, вул. Світанку, 12 (за оцінками активістів, ця нерухомість коштує від $500 тис.)

Водночас Саакашвілі додав, що це “тільки вершина айсберга”.

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я