“Саме така людина”! Зеленський представив нового главу НБУ!

0

Президент України Володимир Зеленський представив нового главу НБУ Кирила Шевченка співробітникам центробанку. Він заявив, що підтримує принцип незалежності керівника Нацбанку.

Про це глава держави сказав у понеділок, 20 липня, виступаючи в НБУ.

На його думку, керівник НБУ повинен бути професіоналом, мужнім і відповідальним.

“Складно порахувати, скільки разів звучала теза про те, що глава Національного банку повинен бути незалежним. І я, як президент України, повністю це підтримую”, – сказав Зеленський.

При цьому Зеленський вказав, що у глави Нацбанку повинні бути ще три важливих якості: професіоналізм, мужність і відповідальність. “Упевнений, що пан Шевченко – саме така людина”, – додав президент.

Голова НБУ виступив перед співробітниками
Шевченко заявив, що незабаром НБУ покаже “новий рівень взаємодії” з урядом та парламентом.

“Ми маємо разом створити нові умови для стійкого економічного зростання… Я зроблю все для підвищення впливу центробанку, для підтримання національної економіки України. Національний банк залишатиметься послідовним та виконуватиме свої зобов’язання перед громадянами, бізнесом та державними органами-партнерами. Хочу вас запевнити, що НБУ і надалі залишиться незалежною інституцією. Рішення і надалі ухвалюватимуться професійно та економічно обгрунтовано”, – сказав голова НБУ.

Як обирали Шевченка
Зеленський зазначив, що під час обговорення потенційної кандидатури на пост глави НБУ з професійним співтовариством кандидатура екс-голови правління “Укргазбанку” Шевченко звучала найчастіше.

“У нього досвід понад 20 років, пройшов усі сходинки в банківській справі. Крім того, став главою “Укргазбанку” через фактично перший прозорий конкурс, за новими правилами корпоративного управління в державному банку. Все це, а також успішний кейс “Укргазбанку” під його керівництвом, доводить, що він дійсно є тим професіоналом, якого потребує і Національний банк України, і наша економіка, і, власне, вся наша країна”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, Верховна Рада України 16 липня призначила на посаду голови НБУ Кирила Шевченка, який очолював державний Укргазбанк.

Новий голова НБУ Кирило Шевченко у 2019 році отримав 28 млн грн, з них 14,5 млн грн – зарплата в Укргазбанку, який він тоді очолював.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяОтримають по 7-8 тисяч на руки: українцям виплатять карантинну допомогу
наступна статтяГеращенко різко розкритикувала вчинок Разумкова! “Нічого спільного з повагою”!