Санкції працюють! У Байдена потужно вмазали – Путін дав задню. В спокою не залишать – далі буде!

0

В Адміністрації президента США Джо Байдена вважають, що санкції проти РФ працюють, і саме вони привели до зниження напруженості між Україною та РФ.

Санкції США, запроваджені минулого тижня проти РФ, дали результати, які є “досить близькими” до сподівань Вашингтона, заявив у п’ятницю представник адміністрації Байдена, оскільки напруженість між країнами у зв’язку з Україною зменшилася.

“Ми мали намір діяти пропорційно, бути цілеспрямованими у нашому підході й сигналізувати про те, що здатні забезпечити набагато більші втрати, якщо Росія продовжить або посилить свою (неналежну – ред.) поведінку”, – сказав провідний міжнародний радник Білого дому Далінг Сінгх.

“Наразі результати (запроваджених санкцій – ред.) досить близькі до тих, на які ми сподівалися”, – додав радник.

Як повідомлялося, 22 квітня міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що доручає генеральному штабу РФ та командувачам військ повернути до місць постійної дислокації війська, перекинуті останнім часом до кордонів України.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 23 квітня заявив, що Україна вважає заяву міністра оборони РФ Шойгу щодо початку відведення російських військ від українських кордонів позитивною подією, однак очікує на подальші конструктивні дії, підтверджені розвідками України та країн НАТО.

Також додамо, що на переконання колишнього посла США в Україні Вільяма Тейлора, Російська Федерація не нападатиме на Україну, бо якщо вона це зробить, викличе велику кількість досить болючих для РФ санкцій.

«Я думаю, Путін зараз не нападатиме на Україну. Якщо він це зробить, то відразу ж викличе більшу кількість досить болючих для Росії санкцій», – сказав Тейлор.

На його переконання, адміністрація президента США Джо Байдена зробила свій внесок у це. Важливо, додав дипломат, що запровадженню санкцій передувала телефонна розмова між президентами Байденом і Путіним, у той час як Росія стягнула війська до кордонів України на сході, в окупованому Криму і навіть у Білорусі.

«Президент Байден під час дзвінка президенту Путіну повідомив його, що санкції наберуть чинності у цей четвер, і, наскільки я зрозумів, це була жорстка і складна розмова. Вона була не приємною або звичною дипломатичною бесідою, а жорстким діалогом. І, думаю, президент Байден сказав президенту Путіну, що, по-перше, ці санкції — відповідь на зроблені ним кроки, і, по-друге, що йому необхідно відступити від кордонів України. Вивести звідти людей і військову техніку, інакше продовження санкцій досить імовірне», – припустив Тейлор.

Джерело

Загрузка...