Щ0йно ! 18:00.. «Буду рятувати Україну», — термінове звернення Саакашвілі до українців (відео)

0

Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, якого можуть призначити віце-прем’єр-міністром з питань реформ, прибув на зустріч з партією «Слуга народу» в КВЦ «Парковий» в Києві.

Зустрівшись біля входу з журналістами, він розповів про те, які питання має намір курирувати в уряді в разі свого призначення. Відео опублікували на сторінці «4 канали» в Facebook.

Зокрема, своїми головними пріоритетами він визначив підтримку бізнесу і переговори з Міжнародним валютним фондом.

«Україна заходить в дуже сильний економічний шторм, цунамі, криза. І нам треба знаходити дуже неординарні кроки для того, щоб врятувати не тільки українську економіку, але максимально послабити удар по кожній українській родині і взагалі врятувати українську державу. Тому я думаю, що треба приймати неординарні заходи », – сказав Саакашвілі.

Він підкреслив, що хоче прискорити всі перетворення в країні, посилити роботу з парламентом, а також відсунути в сторону олігархічні інтереси і максимально все зробити для того, щоб звільнити український бізнес. За словами Саакашвілі, підприємці перебувають у феодальній залежності від держави.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я