Щойно! Просто на форумі – Зеленський назвав довгоочікувану дату!

0

Державні органи в Україні увійдуть у режим paperless 24 серпня.

Такий прогноз дав президент України Володимир Зеленський на форумі “Україна 30. Цифровізація” 17 травня.

“24 серпня цього року Україна увійде в режим paperless, як ми й обіцяли. Ніяких паперів для державних органів, жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг. І ми зробимо все, аби “держава без паперів “існувала дійсно не на папері”, – підкреслив президент.

Окрім цього, Володимир Зеленський поділився планами, що цього року доступ до фіксованого інтернету можуть отримати 3 тис. українських сіл.

“Ще один пункт моєї програми – доступ до швидкого інтернету для всіх жителів нашої улюбленої України. За останні півроку понад 2 млн громадян отримали доступ до 4G. Мільйони українців навчилися азам цифрової грамотності. Цього року ми прагнемо забезпечити доступ до фіксованого інтернету в 3 тис . українських сіл, школи, лікарні і бібліотеки “, – заявив Зеленський.

Президент висловив сподівання, що вдасться побудувати країну “без вірусів і багів”.

“Країну, в якій все буде літати”, – сказав Зеленський.

До слова, президент Володимир Зеленський також запланував проведення пресконференції у другу річницю своєї інавгурації 20 травня.

Про це розповіли в Офісі президента.

В ОПУ пообіцяли пізніше розкрити подробиці заходу.

Попередня велика пресконференція Зеленського відбулася 20 травня 2020 року. Її провели на галявині біля Маріїнського палацу.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я