Щойно! “Слуги” приголомшили – Зеленський не чекав! Просять президента – країна на ногах!

0

Члени партії “Слуга народу” проситимуть Володимира Зеленського, який раніше попереджав, що йому однієї каденції для реалізації всіх планів не вистачить, балотуватися на другий президентський термін.

Про це під час брифінгу за підсумками XI з’їзду партії “Слуга народу” розповів глава фракції Давид Арахамія.

Так, парламентарій вирішив прокоментувати питання про можливе висунення кандидатури Володимира Зеленського на другий президентський термін.

За словами Давида Арахамії, “Слуга народу” проситиме главу держави балотуватися на ще один президентський термін.

“Ми будемо просити його йти на другий термін”, – підкреслив він під час брифінгу.

Глава політсили Олександр Корнієнко додав, що лише сам Володимир Зеленський може дати чітку відповідь про можливий другий президентський термін.

“Прийде час, і він (Зеленський, – ред.) дасть кожному українцю відповідь на це питання”, – заявив нардеп.

Сам же глава держави Володимир Зеленський під час однієї з останніх великій прес-конференції заявив, що тільки українці можуть вирішити, як довго триватиме його каденція.

“Чесно кажучи … Щиро? Однієї не вистачить”, – заявив тоді президент. На уточнення журналістів, чи збирається він балотуватися на другий термін, глава держави відповів: “Я подумаю”.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело

Загрузка...