Щойно! Верещук не змовчала – прозвучала гучна заява! Це життєво необхідний вибір!

0

Вступ України до НАТО може припинити війну і попередити її розгортання в майбутньому.

Про це під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни” розповіла член комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук.

“Якщо раніше ми розглядали вступ у НАТО, я маю на увазі до 2014 року, як цінність, як наш демократичний вибір, то після початку російсько-української війни це став життєво необхідний вибір. І тут Зеленський (Президент України Володимир Зеленський – ред.) досить артикульовано заявив, що наш вступ до НАТО здатний припинити війну і в майбутньому зробити так, щоб таких воєн не було”, — сказала вона.

Нардеп також назвала ймовірну перешкоду вступу України до НАТО.

“Єдиною можливою перешкодою може стати наша зневіра у власні сили. Ми маємо вірити один одному, президентові, урядові. Вірити в те, що ми зможемо. Кожна країна, яка є сьогодні в НАТО, пройшла свій важкий шлях. Але у них була віра у свої сили”, — додала Верещук.

Раніше Верещук заявила, що Україна активізувала діалог щодо членства в НАТО.

“У нас справді активізувався військовий діалог на стратегічному рівні. Особливо, що стосується Чорноморського регіону нашої співпраці із Великою Британією, Америкою, Канадою. НАТО всіляко нас підтримуватиме, у тому числі – щодо реформи оборонного сектору”, – сказала Верещук.

Також нардеп прокоментувала ситуацію на Донбасі та спрогнозувала майбутні дії РФ.

“Думаю, що широкомасштабного вторгнення не буде. Але точкова ескалація, яка уже спостерігається, буде спостерігатися ще деякий час.

Однак, все залежить від нас. Від нашої боєготовності, політичної і дипломатичної злагодженості. Якщо ми будемо готові – ворог побачить це, відчує і наступати не буде”, – додала Верещук.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я