Щойно! Єрмак видав – всі крапки над і! Зеленський не чекав – бомба уповільненої дії!

0

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що його заступник Олег Татаров не курує силовий блок. Він зазначив, що одразу після того, як у його справі нададуть всі відповіді, можна буде приймати подальші рішення.

За словами Єрмака, коли з’явилася справа з розслідуванням щодо Татарова, частину його завдань в ОПУ передали іншому заступнику. Усе для того, щоб уникнути конфлікту інтересів.

Єрмак зауважив, що робота будь-кого із його заступників зводиться до забезпечення діяльності президента. Однак це не стосується контролю за правоохоронними органами.

Наскільки мені відомо, всі крапки над “i” в цій історії ще не розставлені. Як тільки будуть надані всі відповіді процесуально, можна буде приймати подальші рішення,– наголосив він.

На думку Єрмака, важливо й те, що історія з Татаровим не стосувалася періоду його роботи в Офісі Президента.

Окрім цього, Андрій Єрмак дуже погано ставиться до замороження конфлікту. За його словами, прийняте рішення щодо такого сценарію стає справжньою бомбою уповільненої дії.

Голова Офісу Президента зазначив, що це поганий сценарій будь-якої держави. Однак виключати його не можна.

Приклад Нагірного Карабаху та інших точок свідчить про те, що це бомба уповільненої дії,– сказав Єрмак.

“Якщо ви мене запитаєте, чи виключаю я такий сценарій – ні, не виключаю. Але я його б дуже не хотів. І ми докладаємо всіх зусиль, щоб цього ніколи не було”, – запевнив Єрмак.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я