Щойно! Зеленському вдалося – підписали! Макрон видав – не просто слова!

0
French President Emmanuel Macron, right, and Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy hold a press conference following their meeting at the Elysee Palace in Paris Friday April 16, 2021. Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy is in Paris for talks with French President Emmanuel Macron and German Chancellor Angela Merkel amid his country's growing tensions with neighboring Russia, which has deployed troops near its border with Ukraine. (Anne-Christine Poujoulat, Pool via AP)

Володимир Зеленський привітав укладення урядами України та Французької Республіки чотирьох рамкових угод на загальну суму понад 1,3 млрд євро. Про це повідомляєапресслужба Офісу Президента.

“Я радий, що все, про що ми домовлялися з Президентом Французької Республіки Емманюелем Макроном, не просто слова. А професійні люди змогли все це довести від слів до серйозних угод. Усі ці чотири угоди дуже актуальні”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив на важливості укладення угод для покращення якості водопостачання в Україні.

“Я дуже радий, що ми вирішуємо це питання не лише на місцевому рівні, а й на державному. Будуть вкладатися великі гроші. Це важливо як у Луганській області, так і в столиці України”, – зазначив глава держави.

Зеленський також наголосив на актуальності укладення угоди щодо оновлення парку залізничних локомотивів: “Для України дуже важливо, що рівень локалізації виробництва буде 35%. Тобто буде як оновлення техніки, так і збільшення кількості робочих місць”.

Президент підтвердив запрошення Президента Емманюеля Макрона і його дружини Бріжит Макрон на святкування 30-річчя незалежності України в серпні цього року.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я