Щойно! Зеленський в шоці – Медведчук і Ко не заспокояться!

0

Заборонена «Трійка Медведчука», що називала себе «Медіахолдинг «Новини» натягнула нову маску. Створила ТОВ з такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО та СБУ їх довго не шукали. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє міністр культури Олександр Ткаченко. Далі в оригіналі.

Зареєстровано цю ТОВку 18 лютого – буквально за два тижні після блокування цих антиукраїнських пропагандистських каналів в українському ефірі. Засновниками нового ТОВ є 100 осіб. Загалом. Кожен з них «скинувся» на створення ТОВ по одній гривні. Таким чином, статутний капітал ТОВ «Медіахолдінг «Новини» – 100 грн.

Схоже на те, що Медведчук і Ко шукають юридичні способи, аби знов запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Проте, скільки нових ТОВок за 100 гривень не роби – суть не змінюється, а отже й увага з боку держави до їхньої «діяльності».

Тож хто ці 100 осіб? Шукайте знайомі прізвища серед «акціонерів». Але як зі статутним капіталом у 100 грн. можна фінансувати заздалегідь нерентабельне підприємство – питання риторичне.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти телеканалів ZiK, NewsOne і 112 Україна та їхнього формального власника нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.

Варто зазначити, що колишній посол США в Росії Майкл МакФол підкреслив, що підтримує це рішення. Таку думку дипломат та директор Інституту Фрімена-Сполі з міжнародних досліджень Стенфордського університету озвучив під час онлайн дискусії Київського безпекового форуму.

МакФол наголосив, що рішення України про закриття каналів з проросійською риторикою є правильним.

«Ліберали з маленької букви л завжди говорять: це несправедливо, це неправильно. Я категорично не погоджуюся з цим. Коли йде війна, так і треба діяти. І я захищаю це рішення», – заявив він.

Також він зауважив, що наразі у світі триває боротьба демократій з автократіями й “лінія фронту у цій битві проходить зараз через Україну”. Майкл МакФол нагадав слова вбитого російського опозиційного політика Бориса Нємцова, який говорив, що якщо хочете допомогти лібералам і демократам в Росії, сприяйте перемозі демократії в Україні.

“Ця перемога якнайкраще допоможе розвінчати путінський імперський міф про те, що люди в цьому регіоні світу хочуть сильної руки, хочуть диктатури. Ніщо так не сприятиме знищенню ідеології путінізму, як демократична Україна”, – резюмував дипломат.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я