Щойно! Зеленський зробив гучну заяву – покарати їх: рішення прийнято, Шмигаль відповідає!

0

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію указ про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021.

Відповідний указ №77/2021 опублікований на сайті президента.

Згідно з указом, рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року «Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України» введено в дію. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Водночас, Кабінет Міністрів України має забезпечувати виконання органами виконавчої влади рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України. А також вжити заходів щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності осіб, винних у невиконанні рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України.

Крім того, уряду доручено запровадити процедуру схвалення Кабінетом Міністрів України планів організації виконання завдань, визначених Кабінету Міністрів України у рішеннях Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України, та надання інформації Секретареві Ради національної безпеки і оборони України у встановлені строки з метою інформування Президента України.

Своєю чергою, прем’єр-міністр України має взяти під особистий контроль діяльність керівників органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання завдань, покладених на відповідні органи рішеннями Ради національної безпеки і оборони України, введеними у дію указами Президента України.

“Членам Ради національної безпеки і оборони України, здійснюючи координацію та контроль у межах своїх посадових повноважень, забезпечувати виконання відповідними державними органами рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України, у встановлені строки”, – сказано в указі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я