Скандал з Ківою! Дівчина, через яку завівся нардеп, зробила шокуюче зізнання!

0

Одіозний Ілля Ківа потрапив у скандал після листування і дзвінка з моделлю Юлією Панкратовою з Одеси прямо в будівлі Ради. 

Після розмови з дівчиною скандальний депутат дивно поправляв штани, чим викликав хвилю обговорення в мережі. 

Люди викрили його в не зовсім адекватній поведінці після спілкування з 30-річної пані. Журналісти знайшли ту саму дівчину, з якою спілкувався Ківа і поставили їй кілька запитань.

Юлія Панкратова з Одеси повідомила, що особисто не знає Іллю Ківу, а її номер легкодізнатися, адже вона людина публічна. Про мету дзвінка депутата вона не знає, але припускає, що він дзвонив, адже хотів брати участь у благодійності.

“Я займаюся організацією конкурсів краси, але сама в них не беру участь. Моя контактна інформація не прихована, бо я людина публічна. Тому, можливо, Ілля Ківа хотів допомогти з благодійного боку. Ми допомагаємо дітям, дитячим будинкам. Особистого спілкування з Ківою у мене ніколи не було”, – цитують дівчину журналісти.

За словами Юлії, вона була в шоці і зовсім не знала, хто їй дзвонить, а потім в ЗМІ почали з’являтися чутки про їх “зв’язок”. 

Дівчина запевняє, що ні про які стосунки з Іллею Ківою немає й мови.

“Коли він мені подзвонив, я поняття не мала, хто мені дзвонить. Я не взяла трубку і вся ця ситуація для мене шокова. І зовсім незрозуміло, навіщо приписувати з ним зі мною якісь стосунки”, – сказала Панкратова.

Панкратова зізналась, що наразі їй телефонують з різних номерів у зв’язку з вірусним відео, але вона ігнорує дзвінки. Через особливий інтерес до неї після відеоролика вона також закрила всі сторінки у соціальних мережах. 

“Вся ця ситуація для мене шокова. Роздули, що у мене немає пари і відносин, що насправді не є дійсністю. Моя контактна інформація є на візитках. Я публічна людина”, – заявила жінка.

Відзначимо, що користувачі бурхливо відреагували на несподіваний вчинок Киви і почали публікувати свої жарти.

“Сильною рукою соціалізму він душив злу гідру епохи бідності. Я про Ківу, А ти почухав свою Ківу?, Я виїхав за кордон, щоб сьогодні у Києві випадково не зустрітися з Іллею Ківою, і не прийшлось вітатися за руку, Ілля Ківа український Джоні Сінс. Тому і ганяв гуся на роботі, Нагадаю, що саме за Іллі Киви відбувся ребрендинг Соцпартії. Її графічним символом став кулак. Звісно, іноді кулак – це просто кулак. Але у випадку Киви, як бачимо, все виявилося значно пікантніше. Шаловлівий кулачок виявився, – кепкують над нардепом користувачі мережі.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяКpuм. Звuчайна маршрутка. Їду ввечері з роботи! Заходuть хлопець. Після йоrо слів у мене сльозu на очах..
наступна стаття“Слуги народу” прямо у Раді зацікавилися вічною молодістю і таємницями Тибету! (Фото)