Скандал з «Юзиком» обростає новими деталями!

0

Народний депутат Антон Поляков раніше виключений з партії «Слуга народу» зробив важливу заяву по справі народного обранця Юрія Корявченкова, він же «Юзик».

Про це повідомляє Znaj.ua.

За словами Полякова, Корявченков займався шантажем і вимагав від поліції Кривого Рогу платити кожен місяць йому данину в сумі 600 000 доларів США.

Крім того він додав, що плівки із записом розмов йому відправляв анонімне джерело, який і дав інформацію про те, про що спілкувалися нардепи в повній версії розмови.

«Я б дуже хотів послухати повний запис розмови. Наскільки я знаю (мені написала людина, яка її і скинув), що в подальшому мова йде про те, що ці 6 депутатів вимагатимуть щомісячну мзду 600 тисяч доларів з криворізької поліції », – розповів він.

«Було б цікаво, чи відреагує президент на те, що відбувається і як буде намагатися відвести скандал від своїх колишніх колег, того ж« Юзика », у якого з ним тісні взаємини багато років», – зазначив Поляков.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПознайомився з дівчиною в інтернеті, вирішили зустрітися в ресторані. Але я вже знав про її схемою «гри» і вирішив nомститися за всіх мужиків …
наступна статтяУвага! В Україні істотно погіршаться погодні умови!