“Слуга” приголомшила заявою, радикальне рішення – цього не буде!

0

Російська вакцина проти коронавірусу (COVID-19) не буде зареєстрована в Україні, оскільки вона не відповідає двом критеріям – безпеки та ефективності.

Як заявила народна депутатка від “Слуги народу” Олена Шуляк в ефірі телеканалу “Україна 24”, станом на сьогодні в Росії майже 3 млн випадків захворювання на COVID-19 і 50 тисяч померлих.

“Якби вакцина була ефективна й безпечна, то, можливо, темпи поширення вірусу в Росії були б зменшені”, – сказала вона.

За словами Шуляк, українців вакцинуватимуть безпечними й ефективними вакцинами, які пройдуть всі дослідження і реєстрацію в Євросоюзі та США.

“Це точно ніяка не російська вакцина. Ми це розцінюємо як інформаційні вкидання, до здоров’я українців це не має жодного відношення”, – підкреслила нардепка.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль також заявив, що російська вакцина від коронавірусу не може бути використана в Україні, навіть якщо не зважати на геополітичні моменти.

У Росії вакцину проти COVID-19 “Супутник 5” зареєстрували в серпні 2020 року.

Щеплення препаратом у РФ почали з 5 грудня. Найперше вакцину отримують співробітники лікарень, поліклінік, шкіл, соціальної сфери.

Після початку вакцинації громадяни почали заявляти про те, що робиться це добровільно-примусово. У деяких установах працівники навіть пишуть заяви про звільнення.

Водночас російська вакцина викликала побоювання вчених у світі. Її застосування до проведення повних випробувань може спричинити мутацію нового коронавірусу, вважають вони.

Британці заявили, що вже перші клінічні випробування російського препарату дали сумнівні результати.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я