«Слугу народу» атакували: з’явилася екстрена заява СБУ, скандальні деталі і фото

0

Напад на нардепа від «Слуги народу» Михайла Ананченка виявився інсценуванням

Народний обранець повідомив про те, що став жертвою нападу, увечері 15 грудня. На своїй сторінці в Facebook він написав, що його атакували в рідному місті Суми біля під’їзду власного будинку.

«Здійснили напад двоє молодих людей у балаклавах. Такі дії я пов’язую з моєю політичною діяльністю і з голосуванням на наступному пленарному тижні», — написав депутат.

Він також поділився своєю фотографією з машини швидкої допомоги, на якій у нього на обличчі була помітна велика подряпина.

Втім, як з’ясувалося вже наступного дня, все це було інсценуванням. Про це повідомили в СБУ. За словами представників служби, раніше вони отримали інформацію про підготовку нападу на нардепа. У зв’язку з цим у відомстві вирішили інсценувати злочин для того, щоб виявити його справжніх організаторів.

«З метою отримання максимально об’єктивної і повної доказової бази щодо всіх учасників замаху, насамперед у відношенні організатора, було прийнято рішення про розміщення в соціальній мережі повідомлення «замовленого» народного депутата про напад на нього двох молодих людей у балаклавах. Оприлюднення цієї інформації дозволило співробітникам СБУ в повній мірі задокументувати дії організатора і виконавців», — йдеться в повідомленні служби.

За фактом замовлення нападу на депутата запущено кримінальне розслідування.

Раніше повідомлялося про напад на іншого народного депутата від «Слуги народу» — Жана Беленюка. Його атакували протестуючі біля будівлі Верховної Ради.

Нардеп зазнав нападу в середу, 13 листопада, коли парламентарії брали скандальний закон про відкриття ринку землі.

Розлючений натовп протестувальників, які виступали проти прийняття цього закону, оточила Беленюка під будівлею українського парламенту.

Помітивши «слугу народу», люди оточили його і почали штовхати під крики «Ганьба». Після цього почався справжній хаос: люди не давали нардепу пройти, перекриваючи йому дорогу зі всіх сторін. На допомогу Беленюку тут же прийшли поліцейські, які з великим трудом вивели його із своєрідного «коридору ганьби».

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я