“Слуги” не стерпіли, жорстка вимога – тотальна перевірка! Вірастюк не чекав – не відступлять!

0

Партія “Слуга народу” наголошує на необхідності повторної перевірки усіх заяв про порушення законодавства на довиборах у Верховну Раду в окрузі №87 в Івано-Франківській області. Також, за потреби, організувати повторний підрахунок голосів.

Про це розповіла народна депутатка від “Слуги народу” Олена Мошенець, коментуючи рішення Великої палати Верховного суду скасувати протокол про перемогу на виборах Василя Вірастюка.

“Давайте все-таки дочекаємося кінцевого рішення судів всіх інстанцій. Лише після цього ми зможемо щось сказати. Тому що, незважаючи на те, що Вірастюк є представником нашої партії, ми якраз виступаємо за те, щоб суспільство нарешті зрозуміло, що таке справедливі вибори, без “сіток”, “каруселів”. Якщо суд встановить, що Вірастюк дійсно виграв ці вибори і всі протоколи відповідають кількості бюлетенів, то він має стати депутатом. Якщо для цього будуть потрібні ще якісь додаткові опції, то будемо бачити, який буде результат”, – сказала Мошенець.

Депутатка наголошує, що існує необхідність перевірити кожну заяву, де мовиться про порушення, якщо є така можливість.

“Якщо необхідно буде певне перерахування зробити знову, відповідно, це також треба зробити. Якщо і цього виявиться мало – ну тоді це вже в судовому порядку можна визначити, які наступні мають бути кроки, причому тут має своє слово сказати і ЦВК”, – зазначила “слуга народу”.

Нагадаємо, Велика палата Верховного суду 1 травня скасувала протокол Центрвиборкому, яким кандидат від “Слуги народу” Василь Вірастюк був визнаний переможцем на довиборах у Верховну Раду в окрузі №87 в Івано-Франківській області.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я