Справа Шеремета! У суді над Юлією Кузьменко допитали несподіваного свідка! Прокурори не вірять!

0

Адвокат лікарки і волонтерки Юлії Кузьменко, підозрюваної у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, заявив, що на момент злочину вона була вдома з родиною.

“О 5 годині ранку 19 липня Кузьменко з дитиною і чоловіком повертається (з відпустки – УП). Зранку 20-го вона знаходиться вдома і проводить час із сином”, – сказав депутат, на що прокурор парирував.

“На моє переконання, він (адвокат Добош – УП) розказав про 19-те, так, вона приїхала, їздила, зустрічала батьків. А 20-го – вона була вдома… її ніхто не бачив. Я вважаю, що це ніяке не алібі, ніким не підтверджене поки… Кузьменко аргументів, які би засвідчили її алібі, не надала”.

Суддя поставив уточнювальне запитання, де саме перебувала Кузьменко безпосередньо на момент вчинення злочину, тобто вночі з 19 на 20 липня 2016 року. Адвокат відповів, що також вдома із родиною.

Крім того, захисник попросив допитати колишнього чоловіка Кузьменко та її матір, які мають підтвердити алібі.

Пізніше суд вирішив заслухати колишнього чоловіка Дмитра Кузьменка, з яким підозрювана у 2016 році перебувала у шлюбі.

“Якщо йдеться про ніч з 19 на 20 (липня 2016 року – УП). Вона беззаперечно, без всяких сумнівів знаходилась вдома”, – сказав екс-чоловік. Проте така впевненість чоловіка дуже здивувала прокурорів.

Як свідок від захисту у суді також виступив головний лікар Центру дитячої кардіографії та кардіохірургії Володимира Жовніра.

Він назвав свою підлеглу Кузьменко “унікальною людиною”, яка робить унікальні операції. Однак підтвердити чи спростувати алібі Кузьменко її начальник не зміг. Він сказав, що не має точної інформації про те, де перебувала Кузьменко на момент вбивства.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я