Спи спокійно, синочок: Тільки що впізнали ще одного студента. “Мамо я тебе вже не побачу”

0

У Мережі з’явилася інформація про впізнання 16-річного студента Кирила Трофимчука, який заruнув при пожежі в Одесі на вулиці Троїцькій.

Про це в Facebook пише “Підслухано Одеса” з посиланням на повідомлення мами загиблого. Також в групі відзначають, що офіційно інформацію поки не підтвердили.

Раніше Олена Трофимчук повідомляла, що син зателефонував їй о 10 годині 4 грудня. Він задихався і розповів про пожежу. Через чотири хвилини Кирило набрав маму знову і сказав, що любить її. Ще через п’ять хвилин телефон вже був поза зоною доступу.

У коментарях до запису на Фейсбук Ігор Трофимчук зазначає, що ще не провели експертизу, хоча це, за його словами, скоріше, формальність.

Якщо інформація підтвердиться, це буде вже друга трагедія в родині. Півтора року тому через хворобу не стало старшого сина – Іллі, йому було, як і Кирилу, 16 років.

Варто зазначити, що офіційного повідомлення поліції щодо впізнання двох тіл, виявлених 7 грудня в завалах будівлі коледжу, поки немає.

За інформацією Національної поліції, доля 10 осіб залишається невідомою. Всього з початку розбирання завалу вивезено 752 куб.м будівельних конструкцій.

Нагадаємо, що пожежа розгорілася вдень 4 грудня. Вогонь проник майже на всі поверхи. В результаті НП за неофіційними даними загинули від 10 до 15 осіб.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я