Стало відомо, яку зарплату за місяць отримав Володимир Зеленський, а також голова Офісу президента Андрій Богдан!

0

Як стало відомо, голові держави зарплату за листопад було нараховано в розмірі посадового окладу – 28 тисяч гривень. Про це повідомляють Українські новини.

«Інших складових заробітної плати (надбавок, премій тощо) Президенту України не встановлено», – повідомляється у відповіді на запит журналістів в Державному управлінні справами.

З нарахованої суми було виплачено 5 460 гривень податків і зборів, отже, Зеленський отримав «на руки» 22 540 гривень.

При цьому керівнику ВП Андрію Богдану з зарплатою пощастило набагато менше: за листопад йому було нараховано 46 тисяч гривень, однак ці гроші так і не були виплачені. Як повідомили в Держуправлінні справами, після сплати всіх податків і зборів зарплата чиновника була депонована – тобто працівник не отримав гроші вчасно.

Раніше стало відомо, скільки грошей витрачено на перельоти президента України Володимира Зеленського.

На закордонні перельоти президента України Володимира Зеленського з моменту його інавгурації витратили майже 18 млн гривень.

Про це повідомили в Державному управлінні справами.

“На забезпечення візитів офіційних делегацій на чолі з президентом України за кордон за період з 20 травня по 19 листопада 2019 року Державним управлінням справами проведена оплата в сумі 18 млн 811,2 тис. гривень”, – сказали в ДУС.

До речі, прем’єр-міністр Олексій Гончарук витратив на переліт до Лондона більше мільйона гривень.

При цьому глава уряду злітав в столицю Великобританії – “за документами”, як йдеться у повідомленні прес-служби Кабміну.

Підписання двох документів стосувалося суми в 900 млн євро, яку Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції та розвитку виділить Україні на дороги.

Фото зі щасливим Гончаруком, який виходить з літака, назустріч “кредиту”, з’явилося у нього в Instagram.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я