Стало відомо, кого з членів Кабміну можуть звільнити першим!

0

Міністра освіти і науки України Анну Новосад можуть звільнити через негативну реакцію громадськості.

Як говориться в матеріалі Lenta.UA, Новосад – єдиний член уряду, звільнити якого просять відразу в чотирьох петицій до президента Володимиру Зеленському.

Показовою стала всього одна історія з Новосад. Не встигла вона сісти в міністерське крісло, як попала в “профільний” скандал – нардеп сьомого скликання Ірина Фаріон в невеликому пості міністра освіти в Facebook знайшла відразу дев’ять помилок.

“Це зе-катастрофа. Іншого, звичайно, я і не очікувала. Однак зробити, щонайменше, дев’ять помилок різного характеру – від синтаксичних, граматичних до стилістичних – Азарову було теж під силу”, – зазначила Фаріон.

Подальші події продемонстрували, що проблеми з правописом – дрібниця в порівнянні з іншими процесами, які були запущені міністром в системі освіти і науки. “Реформування” системи вищої освіти, бездумна “оптимізація” шкіл – все це отримало вкрай негативні відгуки “, – наголошується в матеріалі.

Автори однієї з петицій до глави держави з проханням звільнити міністра критикують такі ініціативи Новосад:

скасування існуючих надбавок вчителям і збільшення тривалості їх робочого тижня;

закриття шкіл в сільській місцевості;

істотне скорочення мережі закладів вищої освіти;

ускладнення процедур відновлення та переведення студентів до інших вищих навчальних закладів і на інші спеціальності, в тому числі українських студентів з-за кордону;

скорочення кількості студентів, які отримують стипендії;

ліквідація наукових і галузевих установ, а також Національної академій наук і так далі.

“Підтримка таких” псевдореформ “свідчить або про непрофесіоналізм нових керівників Міністерства освіти і науки, або про їх свідоме бажання провести якийсь” соціальний експеримент “з незрозумілими для звичайних громадян цілями і наслідками. Зазначені вище” реформи “, що стосуються долі мільйонів вчителів, викладачів, учнів і студентів в Україні, дестабілізують роботу вітчизняних освітніх і наукових установ “, – відзначають автори петиції.

“Чи буде Зеленський ініціювати відставку Новосад? Це стане зрозуміло вже після нового року. При цьому, не виключено, що міністр освіти буде не єдина, хто піде на вихід серед команди Гончарука”, – йдеться в матеріалі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я